Nadrzędną wartością dla Naszej Akademii jest Człowiek i wsparcie Go w konstruktywnej realizacji jego Celów i Pragnień.

On 30 września, 2013, posted in: Uncategorized by Możliwość komentowania Nadrzędną wartością dla Naszej Akademii jest Człowiek i wsparcie Go w konstruktywnej realizacji jego Celów i Pragnień. została wyłączona

INTENCJE I JEJ WARTOŚCI: Nadrzędną wartością dla Naszej Akademii jest Człowiek i wsparcie Go w konstruktywnej realizacji jego Celów i Pragnień. Pokazujemy Drogę aby każda przeciwność stała się możliwością. A każda możliwość Motywacją do osiągnięcia jego upragnionego celu, osiągnięć i samorealizacji. Oczywiście z uszanowaniem do Człowieka i jego całego otoczenia.

    Jeżeli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu swojego problemu, lub chcesz sobie rozjaśnić pewne kwestie z tym związane, bądź omówić to z osobą, która wie jak Ci pomóc, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Możesz być spokojny i nam zaufać. A my zrobimy wszystko aby „przejść z Tobą” z punktu A do punktu B, w najbardziej skuteczny, konstruktywny i komfortowy dla Ciebie sposób . Gwarantujemy Ci swoją poufność i zaufanie. To Ty zdecyduj czy chcesz pracować akurat z nami. Odezwij się po prostu i zobacz sam/a co możesz z nami osiągnąć.

    A może jesteś Osobą, która po prostu uwielbia rozwój osobisty, albo jest zaciekawiona jak działa Ludzki Umysł i chcesz wejść głębiej w jego świat i poznać jego najskrytsze tajemnice i to ile on może zdziałać w Twoim życiu? Możliwe, że masz już po prostu dość dzisiejszego i wczorajszego dnia, niezadowalającej pracy, szefa, marnych pieniędzy i chciałbyś się dowiedzieć co zrobić i jak, aby to wszystko zmienić, żeby osiągnąć Swój Upragniony Cel, realizować się w najbardziej efektywny dla Ciebie sposób.

    Zajmujemy się ciekawą i innowacyjną, jak bardzo przydatną w tych czasach psychologią. Teraz coraz więcej ludzi i lepszych firm z nich korzysta.

„NEUROLINGWISTYCZNA AKADEMIA INNOWACJI”ma zwyczaj łączyć narzędzia różnych najskuteczniejszych strategi i wszystkiego co działa. Między innymi nauczysz się z nami takich narzędzi/sposobów/umiejętności umysłu jak:

· NEGOCJACJE EXTRA ART

· PSYCHOLOGIA OBFITOŚCI

· UMYSŁ A PŁYNNOŚĆ  FINANSOWA

· NAUKOWA METODA OSIĄGANIA ZDROWIA

· NEUROLINGWISTYCZNE PROGRAMOWANIE NLP

· COACHING NLP

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ NA NASZYCH SZKOLENIACH/COACHINGACH:

    Możesz przyjść do nas po fascynującą wiedzę, a to oznacza, że mając odpowiednie strategie i narzędzia będziesz wiedział, jak sobie radzić z przeciwnościami. Nauczysz się z nami tego wszystkiego, aby wiedzieć jak to funkcjonuje w życiu. Otrzymasz umiejętności, z których korzystają nieliczni ludzie, sam/a zaczniesz korzystać z nich na co dzień. Dowiesz się jak dogłębnie funkcjonuje Twój umysł i możesz iść z tym dalej i otwierać przed sobą i innymi nowe szersze drogi. Iść i cieszyć się życiem i swoim „szczęściem”, że możesz osiągać kolejne swoje wyższe Cele, Sukcesy, Marzenia, bo będziesz już wiedział jak, poznasz skuteczne sposoby i narzędzia.

    Jeżeli jesteś zdecydowany dołączyć do naszej społeczności i przyjść na nasze szkolenia to, poznasz ludzi takich jak Ty, nastawionych na Sukces, rozwój, osiągnięcia i realizację swoich Celów, Pragnień, zarówno osobistych jak i zawodowych. Dotkniesz szczytu swoich możliwości.

    Po ukończeniu szkoleń otrzymasz Certyfikat od osoby, która uczyła się od najlepszych – między innymi od samego Twórcy psychologi NLP Johna Grindera, współtworcy nowego Codu Nlp Carmen Bostic St Clair, Pawła Jana Mroza , wyszkolonego i licencjonowanego przez Johna Grindera, zwolenniczki ludzi sukcesu, różnych psychologii i filozofii zintegrowanych razem, szukającej fascynujących kluczy ludzkiego umysłu, pasjonatki ludzkiego wnętrza i tego jaką ma w sobie moc ludzki umysł.

    Małgorzata jest osobą łączącą pracę ze swoją pasją, podziwiającą i studiującą umysły wybitności takich jak Anthony de Mello, Milton Erickson, Charles F. Haanel, Wallace Wattles, Stuart Diamond, Joe Vitale, Harv Eker i wiele innych niesamowitych osobowości.

CZEGO MOŻESZ UNIKNĄĆ JEŻELI ZDECYDUJESZ SIĘ NA NASZE SZKOLENIA:

    Przede wszystkim unikniesz niewiedzy, że możesz tak wiele zmienić w swoim życiu, bo gdy już masz wiedzę i narzędzia to wiesz co możesz z tym zrobić. Ludzie latami trwają w martwym punkcie, czasami całe lata swojego życia i mówią, że się nie da. I jeszcze do tego innym wpajają ten sam film. I stawiają bariery. Sam zdecyduj czy chcesz iść taką drogą czy wolisz jej uniknąć. Czy wolisz stać w miejscu, czy wolisz rozwinąć swoje skrzydła i się realizować, zacząć wprowadzać w swoje życie pozytywne zmiany już teraz.

    Pamiętaj, jeżeli potrzebujesz pomocy co do rozwiązania Twojego problemu, bądź po prostu chcesz zrealizować swoje cele i pragnienia, z tym związane, lub chcesz się nauczyć fascynująco ciekawych rzeczy związanych z Ludzkim Umysłem i jego światem to nasza Akademia jest dla Ciebie otwarta.

    Jeżeli masz ochotę, lub potrzebę, to zajrzyj po prostu co oferujemy, jakie mamy szkolenia, coachingi. Jak się zdecydujesz, to skorzystaj z usług, które przykuwają Twoją uwagę, możliwe, że usłyszysz o całkiem nowych, fascynujących rzeczach, rozwiniesz swoje umiejętności, w wesołej i pozytywnej atmosferze, odczujesz jakie są Twoje możliwości. Możliwe, że możemy Ci w czymś pomóc. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i Twój rozwój.

About the Author


Małgorzata Koprowska Coach & Trener Integralny Nlp Life & Biznes Coaching Extra Negocjacje Właścicielka Nowoczesnej Akademii Integracji