Nasz zespół – Małgorzata Koprowska

Małgorzata Koprowska Life & Biznes Coach

Małgorzata Koprowska
www.akademianai.pl

Małgorzata Koprowska – Założycielka Nowoczesnej Akademii Integracji (wcześniej Neurolingwistyczna Akademia Innowacji). Kobieta wizjoner o analitycznym, twórczym umyśle, Coach & Trener Integralny oraz ekspert w dziedzinie usprawniania, wzmacniania skuteczności działań oraz wprowadzania psychologicznych technik i strategii zw., z efektywnością działania zarówno w życiu osobistym człowieka, jak i w biznesie. Cenny jest dla niej sukces innych ludzi, ich rezultaty oraz realizacja efektów średnich i małych firm. Ich sukces jest również jej sukcesem. Sam sukces traktuje jako pojęcie względne, widzi w nim bardziej konstruktywny i skuteczny sposób działania, po prostu pasjonującą drogę.

Zajmuje się Life & Business Coachingiem, jej pasją jest kilka kierunków psychologii (zwolenniczka psychologii humanistycznej, integracyjnej, pozytywnej oraz systemowej) w połączeniu z negocjacjami na podstawie oceny cech osobowości, cech temperamentu aż po układ nerwowy. Ekscytujące jest dla niej wykorzystywanie tej wiedzy w połączeniu w jeden zintegrowany naprzemienny system planowania działań człowieka z oceną konkretnych cech osobowości, temperamentu oraz jak mocno łączy się to z motywacją człowieka do działania, zarówno w życiu osobistym i biznesowym. Łączenie w jeden zintegrowany system wszelkich działań jest dla niej inspirujące.

Swoją wiedzę i narzędzia, czerpie od ekspertów z całego świata. Jej nauczycielami byli sam John Grinder, twórca psychologii neurolingwistycznego programowania NLP, Carmen Bostic St. Clair, szkoląca pracowników największych korporacji na świecie i inni. Autorytetem w dziedzinie psychologii są Milton H. Erickson – amerykański psychiatra, niepodważalny autorytet w dziedzinie psychoterapii, światowej sławy psychiatra i hipnoterapeuta oraz Carl Ransom Rogers amerykański psycholog i psychoterapeuta, jeden z głównych przedstawicieli psychologii humanistycznej, twórca psychoterapii zorientowanej na klienta oraz autor teorii organizmicznej oraz zwolennik holistycznego podejścia i dążenia do spójności, integracji nieświadmomości ze świadomością.

Podczas szkoleń, coachingów i doradztwa pomaga ludziom i firmom. Wkłada w to pełne zaangażowanie, wykorzystuje zintegrowany autorski i kompleksowy system technik i umiejętności psychologicznych oraz zdobytą od jednych z najlepszych nauczycieli, oraz autorytetów zebraną przez ostatnie 11 lat wiedzę. Łączy i przekazuje wiedzę innym, tak aby ich działania zamieniały się w ich skuteczność: coachingową, szkoleniową, negocjacyjną, psychologiczną, biznesową, sprzedażową, (również copywriting) dzięki, której, po szkoleniach ludzie i firmy zyskują określone umiejętności i konkretne korzyści oraz by mogli unikać niekorzystnych sytuacji i wielokrotnie popełnianych błędów.

Jej pasją jest łączenie ludzi oraz działań, psychologii z biznesem oraz systemowo analityczne widzenie, które pozwala na tworzenie skutecznych działań i strategii wspierających tym samym innych ludzi oraz firmy. Łączy pracę z pasją oraz integruje ją z życiem prywatnym, aby stała się spójna i przyjemna.

 

Joanna Zielińska

Joanna Zielińska
www.akademianai.pl

Joanna Zielińska – trener (WSB), doradca zawodowy, coach w trakcie akredytacji ICF. Studia podyplomowe na poznańskim wydziale marketingu strategicznego firm oraz ponad piętnastoletnie doświadczenie w branży medycznej spowodowały, że proces sprzedażowy nie ma dla niej większych tajemnic.

W swojej karierze przeprowadziła ponad 250 wykładów i szkoleń edukacyjnych w różnych grupach szkoleniowych oraz ponad 150 prezentacji a także spotkań promocyjnych. Posiada umiejętności przekazywania wiedzy a swoje działania opiera na budowaniu atmosfery pełnej szacunku i zaufania.

Jest osobą kreatywną ze zdolnością działania niestandardowego. Prywatnie bardzo szczęśliwa osoba, ponieważ aktywność w Nowoczesnej Akademii Integracji pozwala jej łączyć pasję z pracą. Spełniona mama Aleksandry, studentki prawa. W wolnych chwilach i przy sprzyjających wiatrach oddaje się nowemu hobby – lotami paralotnią.