Nowoczesna Akademia Integracji – coaching

Coaching indywidualny

   Coaching indywidualny

   Jeżeli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu swojego problemu, lub chcesz sobie rozjaśnić pewne kwestie z tym związane, bądź omówić to z osobą, która wie jak Ci pomóc, to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

   Możesz być spokojny i nam zaufać. Zrobimy wszystko aby „przejść z Tobą” z punktu A do punktu B. Sprawimy abyś mógł działać samodzielnie i swobodnie i doszedł do Twojego docelowego miejsca, pozbył się rzeczy, które sprawiają Ci kłopot i zyskał umiejętność rozwinięcia „swoich skrzydeł”. Pozbędziesz się problemu i zyskasz rozwiązanie w najbardziej skuteczny, konstruktywny i komfortowy dla Ciebie sposób .

   Gwarantujemy Ci swoją poufność i zaufanie. To Ty zdecyduj czy chcesz pracować akurat z nami. Odezwij się po prostu i zobacz co możesz z nami osiągnąć.

  Coaching indywidualny/ Mentoring/ Coaching kariery/ Coaching relacji

 Coaching indywidualny i mentoring to partnerska relacja między nauczycielem a uczniem zorientowana na odkrywanie i rozwijanie potencjału ucznia. Opiera się na inspiracji, stymulowaniu realizacji człowieka. Polega głównie na tym, by uczeń, dzięki odpowiednim zabiegom nauczyciela poznawał siebie, rozwijając w ten sposób samoświadomość, i nie lękał się iść wybraną przez siebie drogą samorealizacji. Mentoring obejmuje także doradztwo, ewaluację oraz pomoc w programowaniu sukcesu.

  A może jesteś Osobą, która po prostu lubi rozwój osobisty, albo jest ciekawa jak działa Ludzki Umysł? Chce wejść głębiej w tą tematykę i poznać najskrytsze tajemnice umysłu i to ile może zdziałać w życiu?.

  Jeżeli jesteś niezadowolony z własnego życia, niesatysfakcjonującej pracy, złego szefa, marnych pieniędzy i chciałbyś się dowiedzieć co zrobić, aby temu zaradzić to to mentoring jest doskonałym rozwiązaniem.

  Jeżeli po prostu potrzebujesz nowej wiedzy, pomocy, czy wsparcia w samorealizacji, odezwij się, a ja pomogę Ci, abyś mógł się w tym zrealizować.

   Możesz również przyjść do nas na szkolenia. Wejdź i zapoznaj się z naszymi szkoleniami i kompetencjami jakie dzięki nich uzyskasz. Jeżeli masz indywidualny problem, to zadzwoń, abym mogła z Tobą go omówić i ustalić, co dla Ciebie jest najlepsze. W jaki sposób możemy nad tym popracować i jaką formę szkolenia wybrać.

Czego się nauczysz, a czego unikniesz

   Dzięki zdobytym u nas zaawansowanym umiejętnościom będziesz umiał złamać swoje bariery, tak, aby dokonać upragnionej, wyznaczonej przez Ciebie zmiany. Będziesz łatwiej dostrzegać i słyszeć korzystne dla Ciebie komfortowe rozwiązania. Z pomocą doświadczonego Coacha rozwiążesz z łatwością swój problem. Dzięki coachingom i szkoleniom biznesowym Akademii będziesz mógł spokojnie realizować swoje kompleksowo omówione i uzgodnione osiągnięcia i cele. Nauczysz się prawidłowo robić mapę wizyjną realizacji swoich marzeń i planów. Zaprojektujesz i zrealizujesz swoje plany zarówno zawodowe, jak i te osobiste.

   Możesz przyjść do Nas po wiedzę. Mając odpowiednie strategie i narzędzia będziesz wiedział, jak sobie radzić z przeciwnościami. Nauczysz się z nami tego wszystkiego, aby wiedzieć jak to funkcjonuje w życiu, otrzymasz umiejętności, z których zaczniesz korzystać na co dzień. Dowiesz się jak funkcjonuje Twój umysł. Z naszą wiedzą możesz iść dalej i otwierać przed sobą i innymi nowe szersze drogi. Możesz osiągać kolejne swoje Cele, Sukcesy i Marzenia, bo będziesz znał już skuteczne sposoby, klucze i narzędzia do ich osiągnięcia.

   Do miłego zobaczenia!

    Zachęcamy do kontaktu https://akademianai.pl/kontakt/ z nami. Zapisz się na Coaching lub Szkolenie, a my pomożemy Ci w najbardziej komfortowy sposób zrealizować Twoje Cele. Zastanów się jakby to było, gdybyś mógł złamać trapiące Cię bariery i zacząć kreować Swoje plany życiowe i zawodowe. Drogę ku swoim pasjom i marzeniom.

Umów się na Coaching indywidualny

Małgorzata Koprowska           tel. 792 529 448

Coach & Trener Integralny Nlp

Life & Business Coaching

Zadzwoń:

Kontakt tel.:                   792 529 448
mail:              kontakt@akademianai.pl

Life  & Business Coaching/ Mentoring

Cena: 500 zł/1h

Mentoring / Life Coaching  & Business Coaching online

Cena: 250zł/h

Pakiet 5 Sesji:

Cena: 2000zł (500 zł gratis)

Pakiet 10 Sesji:

Cena: 3500 zł (1500 zł gratis)