Szkolenia Twoja firma

Jak efektywnie rozwinąć firmę aby osiągnęła sukces Twoja firma Twój sukces. Jak efektywnie rozwinąć firmę.

  Jest to szkolenie, którego sposób prowadzenia uzależniamy od Twoich potrzeb i potrzeb Twojej Firmy oraz osób się w niej znajdujących. Aby dokładnie zdiagnozować jakie są to potrzeby, jakie efekty chcesz osiągnąć, odezwij się do nas w celu omówienia i ustalenia działań jakie mamy podjąć, aby Twoja Firma funkcjonowała w najbardziej korzystny dla Ciebie sposób. Prowadzimy również szkolenia motywacyjne.

   Umów się z nami na spotkanie, aby spokojnie omówić Twój problem. Które części twojego pomysłu na biznes nie są spójne, co trzeba zintegrować, jakie umiejętności chcesz zyskać aby odnieść swój zamierzony rezultat. Rozpatrujemy sytuację, przygotowujemy strategię prowadzenia szkolenia w taki sposób, który da najlepszą i konstruktywną korzyść. Dopiero potem prowadzimy szkolenie.

   Szkolenia organizujemy dla mniejszych oddziałów, większych i mniejszych firm.

   Zapraszamy na Coaching.

Jak Efektywnie rozwinąć firmę

Jak Efektywnie rozwinąć firmę

    Jeżeli zdecydowałeś, że chcesz rozwinąć efektywnie swoją firmę, bądź założyć własną działalność lub firmę, a nie wiesz, od czego zacząć to zapraszam na mentoring lub coaching związany z tym tematem.
Poznasz jakie aspekty są najważniejsze, aby firma prosperowała niezwykle skutecznie i odnosiła zamierzone rezultaty.

   Chcesz wiedzieć, co decyduje o tym, że właściciel jednej firma odnosi spektakularny sukces, a właściciel podobnej w tej samej branży i na tej samej ulicy upada, lub nie rozwija się. Występują w takich sytuacjach psychologiczne czynniki za to odpowiadające. Po której chcesz się znaleźć stronie?

   Jeżeli jesteś zdecydowany dowiedzieć się na czym polegają te strategie, chcesz rozwinąć swój biznes, aby odnosić sukcesy to zapraszam do kontaktu z nami. Im szybciej to zrobisz, tym szybciej wprowadzisz zmiany do swojego biznesu.

Po szkoleniu „Jak rozwinąć Efektywie Firmę” będziesz wiedział:

1.     Jak ustalać najlepsze, najskuteczniejsze strategie dla Twojej firmy lub działalności

2.    Jak budować najefektywniejsze relacje z Twoim klientem. Co pozwoli Ci rozwijać firmę w sposób konstruktywny. Jak udoskonalić relacje z pracownikami i pomiędzy pracownikami. Co sprawi, że w Twojej firmie ludzie będą pracowali w sposób wydajniejszy, spójniejszy, bezkonfliktowy, będą wiedzieli w jaki sposób działać, aby osiągać najlepsze rezultaty.

3.  Poznasz i usłyszysz o najważniejszych, najskuteczniejszych strategiach psychologicznych i narzędziach NLP, decydujących o skuteczności relacji werbalnej i niewerbalnej, usprawniających relację w firmie, pomagających uzyskać większą ilość klientów, którzy kupują Twój produkt lub usługę i pozwalających na uzyskiwanie coraz to większych zysków i korzyści dla Twojej Firmy

4.    Będziesz wiedział, w jaki sposób tworzyć efektywne oferty, aby przynosiły konkretny i zamierzony cel. Jak rozmawiać z klientem, aby go zainteresować swoim produktem lub usługą

5.    Usłyszysz o kluczowych, istotnych kwestiach marketingowych, które sprawią, że Twoja Firma może wybić się na rynku

6.    Dowiesz się jakich narzędzi i najskuteczniejszych strategii używają najlepsi Copywriterzy piszący swoje oferty i teksty reklamowe. Jak wykorzystać to do własnych celów.

7.    Dowiesz się jakie są najważniejsze współczynniki efektywnej sprzedaży

  Po szkoleniu „Jak efektywnie rozwinąć lub założyć firmę” unikniesz:

1.   Wielu strat związanych z brakiem wiedzy o założeniu lub prowadzeniu firmy. Taka niewiedza może spowodować wiele niekorzystnych zdarzeń w Twojej firmie. Przede wszystkim brak rezultatów, nieskuteczność działań i regresję firmy.

2.    Unikniesz braku klientów, pisania nieskutecznych, niezrozumiałych ofert i tekstów skierowanych do klienta, współpracownika, czy osoby, z którą chciałbyś nawiązać współpracę.

3.    Nie będziesz musiał obawiać się o to, że nie skorzystałeś z wiedzy, która może doprowadzić Twój biznes w oczekiwane miejsce, w miejsce w którym Twoja Firma się rozwija i korzysta z najnowszych innowacyjnych strategii i narzędzi. Narzędzi z jakich korzystają wszystkie inne, bardzo dobrze prosperujące firmy odnoszące sukces

4.    Unikniesz zamartwiania się o to, jak sobie radzić z konkurencją. Będziesz już wiedział, w jaki sposób działać najefektywniej z korzyścią dla Siebie, Twojego klienta i pracowników.

Cena szkolenia zależy od ilości godzin i potrzeb:

 Szkolenie w firmie oraz indywidualne

   Możesz także ustalić cenę indywidualnie, w zależności od potrzeb Twoich i Twojej Firmy, czy osób w niej pracujących. Czy ma to być szkolenie biznesowe, czy ma zawierać również sesje indywidualne (coaching, coaching NLP, bądź mentoring na tematy związane z Twoją firmą i jej konstruktywnymi Efektami) w których dokładnie i z komfortem pracujemy nad rozwiązaniem. Możemy również wydłużyć czas szkolenia, w zależności od Twoich oczekiwań lub potrzeb firmy.

   Skontaktuj się z nami, aby omówić dokładnie w jaki sposób chcesz pracować, co osiągnąć, jaki problem jest do opracowania lub rozwiązania, jakie kwestie w firmie chcesz usprawnić. Jakie umiejętności chcesz z nami zdobyć lub rozwinąć. Zadzwoń, bądź napisz do nas. Ustalimy i omówimy w jaki sposób chcesz z nami pracować. My dołożymy wszelkich starań, aby Twój sukces był naszym sukcesem, a Twoja Firma miała wizerunek Efektywnie prosperującej.

COACHING INDYWIDUALNY/ SZKOLENIE:

500 zł za godzinę szkoleniową (szkolenie w firmie)

1500 zł – 2000 zł za osobę – szkolenie dwudniowe, cena w zależności od zaawansowania szkolenia

 

   Jest to sesja indywidualna. W celu ustalenia współpracy skontaktuj się, aby omówić dokładnie jaki rezultat chcesz z nami osiągnąć, a my podejmiemy najlepsze kroki, abyś czuł się zadowolony z osiągania swoich efektów w najbardziej komfortowy i skuteczny dla Ciebie sposób.

Jeżeli chcesz osiągnąć najlepsze rezultaty, to zapisz się na Szkolenie lub Coaching. Prosimy o kontakt

kontakt:   tel. 792 529 448 
Neurolingwistyczna Akademia Innowacji “NAI”

Małgorzata Koprowska

Coach & Trener Integralny Nlp

Zobacz zaawansowane szkolenie dotyczące Firm:

Jak konstruktywnie zarządzać firmą i osiągnąć sukces – Małgorzata Koprowska

 

JAK KONSTRUKTYWNIE ZARZĄDZAĆ FIRMĄ I OSIĄGNĄĆ SUKCES

EKSTRA TAJNE STRATEGIE DLA CIEBIE I TWOJEJ FIRMY

ZAPISZ SIĘ NA DARMOWY KURS


 

 

ZAPISZ SIĘ NA KURS