Małgorzata Koprowska Psycholog specj. kliniczna. Coach & Trener Integralny

Konsultacje i sesje psychologiczne, testy psychologiczne, opinie i diagnoza psychologiczna, testy temperamentu i układu nerwowego a predyspozycje. Coaching, warsztaty, szkolenia i kursy psychologiczne – kontakt z Akademią NAI tel. 792529448

Potrzebujesz wsparcia specjalisty specjalisty w trudnej dla Ciebie sytuacji lub w konkretnym wybranym temacie lub/ i rozwój osobisty jest dla Ciebie ważny?

Umów się na konsultacje psychologiczne lub coaching. Skontaktuj się w celu dobrania odpowiedniej dla Ciebie usługi. Rozwijaj się razem z nami – kontakt, tel. 792529448

Przedstawiamy Państwu pełen pakiet konsultacji i usług psychologicznych: konsultacje i sesje psychologiczne indywidualne, warsztaty psychologiczne, szkolenia indywidualnych, warsztatów szkoleniowych, coachingów, usług, które kierujemy do osób pragnących podnieść swoje umiejętności i kompetencje, które myślą o wsparciu specjalisty w wybranej tematyce/ potrzebie, rozwoju osobistym, osób, które są chłonne wiedzy o ukrytych możliwościach ludzkiej psychiki, do osób pragnących samodoskonalenia, a zarazem polepszenia stanu swojego funkcjonowania i zdrowia.

Zapraszam do kontaktu i umówienia pierwszej wizyty/ konsultacji/ warsztatów. Nasz zespół chce dzielić się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem. Z największą starannością odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy właściwe konsultacje, sesje psychologiczne z psychologiem/ sesje terapeutyczne/ warsztaty psychologiczne/ warsztaty z kompetencji i umiejętności społecznych/ osobistych, przedsiębiorczych, z asertywności/ inne kursy i usługi. Specjalista dobierze odpowiednio i zgodnie z Twoimi potrzebami formę spotkań.

Konsultacje psychologiczne, sesje psychologiczne, testy psychologiczne, opinie psychologiczne, diagnoza psychologiczna, coaching, warsztaty, kursy, szkolenia:

kontakt Małgorzata Koprowska psycholog specj. kliniczna, tel.: 792529448

Nowoczesna Akademia Integracji

Małgorzata Koprowska
Tel. 592 529 448
mail:  kontakt@akademianai.pl
Małgorzata Koprowska Life & Biznes Coach

Małgorzata Koprowska
www.akademianai.pl

Psycholog, Coach & Trener Integralny
Life & Business Coaching