Nowoczesna Akademia Integracji – szkolenia

    Małgorzata Koprowska właścicielka Neurolingwistycznej Akademii Innowacji jest osobą łączącą pracę ze swoją pasją. Korzystając z wiedzy znakomitych psychologów, coachów i światowej sławy terapeutów przygotowała szeroką ofertę szkoleń coachingowych i szkoleń biznesowych. Wiedza z takich dziadzin jak neurolingwistyczne programowanie, psychologia, filozofia, znajomość technik negocjacyjnych, zasad copywritingu i praktyka w coachingu pozwoliła stworzyć niebywale rozwinięty wachlarz szkoleń praktycznie dla wszystkich potrzebujących i pragnących samodoskonalenia.

    Zapraszamy Wszystkich szukających konkretnych rozwiązań swoich problemów do naszej Nowoczesnej Akademii Integracji. Prowadzimy skuteczny coaching biznesowy oraz coaching indywidualny, który w każdym potrafi rozpoznać jego najlepsze cechy i umiejętności. Możemy poszerzyć Twoją wiedzę w zakresie controllingu personalnego niezbędnego w efektywnych działaniach HR-owych. Oferujemy szkolenia zamknięte i szkolenia otwarte dla różnych grup. Szkolenia dla firm, szkolenia dla menedżerów i szkolenia dla pracowników. Wyjątkowo efektywne i przydatne są szkolenia z technik negocjacyjnych, które zdecydowanie wpływają na podniesienie wyników sprzedażowych.

    Jeżeli dostrzegacie jakikolwiek problem w waszym działaniu biznesowym, w braku postępów, jeśli czujecie się wypaleni zawodowo to w naszej Akademii znajdziecie na to doskonale antidotum. Jeżeli masz ochotę, lub potrzebę, to zajrzyj do naszej oferty. Jeśli się zdecydujesz, to skorzystaj z usługi, która cię zainteresowała. Na pewno możemy Ci pomóc. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i Twój rozwój.

Zatem do zobaczenia!

Małgorzata Koprowska            tel. 792 529 448

 

Coach & Trener Integralny Nlp

Life & Business Coaching

Skuteczne Negocjacje

 

Założycielka Nowoczesnej Akademii Integracji

(wcześniej Neurolingwistycznej Akademii Innowacji)

“Negocjujesz w każdej minucie swego życia. Naucz się więc otrzymywać to, czego pragniesz”

Stuart Diamond

Negocjacje Extra Art

Negocjacje Extra Art Poczuj, że z nami możesz więcej!

Coś dla ucha:

 
Zainspiruj się i przyjdź do nas! Czekamy na Ciebie…
 
http://www.youtube.com/watch?v=snn1eI3acAo