Małgorzata Koprowska Coaching Zespołu

Małgorzata Koprowska                          tel. 792 529 448

Małgorzata Koprowska Life & Biznes Coach

Małgorzata Koprowska
www.akademianai.pl

   Małgorzata Koprowska – psycholog, Coach & Trener Integralny oraz ekspert w dziedzinie usprawniania, wzmacniania skuteczności działań oraz wprowadzania zaawansowanych technik i efektywności psychologicznych w biznesie oraz życiu osobistym. Zajmuje się Life & Business Coachingiem. Swoją wiedzę i narzędzia wykorzystuje w pracy nad efektami innych ludzi i firm, którą czerpie ze światowego źródła ekspertów. Jej nauczycielami byli między innymi sam John Grinder, twórca psychologii neurolingwistycznego programowania NLP, Carmen Bostic St. Clair, szkolący między innymi  jedne z największych korporacji na świecie.

Podczas konsultacji psychologicznych, warsztatów, szkoleń, coachingów pomaga ludziom/firmom, wkłada w to swoje pełne zaangażowanie, wykorzystuje zintegrowany autorski i kompleksowy system  technik i umiejętności oraz zdobytą od jednych z najlepszych nauczycieli, zebraną od lat wiedzę, na którą między innymi składają się zdolności i skuteczność:

Psychologiczna, Coachingowa, szkoleniowa, negocjacyjna, biznesowa, psychologiczna, neurolingwistyczne programowanie, perswazyjna oraz sprzedażowa, dzięki, której, po moim szkoleniu ludzie i firmy zyskują  określone umiejętności oraz konkretne korzyści lub unikają niekorzystnych sytuacji i wielokrotnie popełnianych wcześniej błędów/ niekorzystnego oraz niewspierającego w sukcesie działania:
 • Tworzą  (mogą usłyszeć i zobaczyć jak działają) doskonałe relacje partnerskie oraz biznesowe pomiędzy firmami,  korzystne relacje pomiędzy kadrą zarządzającą, kadrą zarządzającą a pracownikami , wspólnikami oraz pracownik-pracownik, pracownik – klient, wszelkie relacje w firmie oraz z innymi firmami (na różnych poziomach), potrafią wykorzystywać wiedzę z różnych dziedzin nauki, tak jak powyżej
 • Unikają wielokrotnie popełnianych wcześniej błędów i problemów w skuteczności działaniu, dzięki czemu unikają niepowodzenia w rozwoju swojej kariery zawodowej, realizacji życiowej, braku efektów z tym związanych oraz wielu konfliktów w firmie/ pracy.
 • Integrują ( podczas szkolenia dowiadują się jak) główne i najważniejsze cele oraz wartości w firmie, tak, aby były spójne, po to, by efekty były bardzo widoczne i  szły w wyznaczonym najkorzystniejszym dla firmy/dla ludzi kierunku
 • Rozwiązują nurtujące problemy i konflikty związane ze skutecznością działań w firmie.  Odkrywają podczas szkoleń i coachingu, jak przekształcić je w pozytywne  cele, usprawniające efektywność, skuteczność i motywację do działania
 • Zwielokrotniają swoją motywację oraz motywację do działań swoich pracowników/firm współpracujących tak, aby tworzyła ona wartość dodaną wraz z efektywnością i skutecznością, oraz z pełną wartością jaką tworzą w Firmach/Twojej Firmie ludzie
 • Zdobywają wyższe umiejętności negocjacyjne, współpracy, z wykorzystaniem kilku dziedzin nauki, a co za tym idzie mogą zdobyć zaawansowaną wiedzę umiejętności zacieśnienia więzów z firmami, ludźmi, współpracy na wyższym poziomie, dodatkowe umiejętności marketingowe, sprzedażowe, łącząc w całość kilka dziedzin nauki, co przynosi wymierne korzyści dla Ciebie, Twojej Firmy i ludzi w niej pracujących oraz współpracujących, oraz klientów.
 • Odkrywają mistrzowskie umiejętności współpracy oraz działania. Po szkoleniu będziesz wiedział/ zobaczysz jak wykorzystywać wiedzę negocjacyjną na najwyższym zintegrowanym poziomie, wykorzystując między innymi  niektóre techniki psychologiczne, negocjacyjne,  konkretne mistrzowskie strategie oraz nlp wykorzystywane w najlepszych/ największych światowych korporacjach łącząc wszystkie w jednolitą całość.
 • Dzięki tym umiejętnościom ludzie zwiększają kilkukrotnie efektywność pracy w firmie, a co za tym idzie efektywność  pracy swoich pracowników. Dzięki zdobytej u nas wiedzy, po wdrożeniu tych strategii w życie zwiększysz kilkukrotnie swoje umiejętności, co oznacza zwiększenie zysków twojej firmy oraz tym samym zwiększenie efektywności działania zarówno w życiu osobistym, jak i w biznesie.
 • Tworzą bardzo wartościowe, zintegrowane relacje w firmie oraz współpracę na wyższym poziomie pomiędzy ludźmi i firmami, bo kluczem do Sukcesu są przecież ludzie!

 

COACHING ZESPOŁU

1.”Coaching Zespołu”  Zaawansowane umiejętności :

 •     Normalna Cena:
 •     1500 – 2000 zł/ dwudniowe szkolenie/ osobę (w zależności od zaawansowania szkolenia)

2. Coaching Zespołu „Podstawowe umiejętności”

Wyjątkowe korzyści/ wyjątkowa cena:  zakwalifikuj się do projektu:
 •    1500 zł/ za osobę/ dwudniowe szkolenie
 •    500 zł/ za osobę/ Promocja – sprawdź czy się zakwalifikujesz do projektu – Zadzwoń!
 •    tel. 792 529 448

    Chcesz zobaczyć jak nabędziesz zaawansowane techniki i umiejętności (wymienione powyżej), sprawdzić, gdzie i z jaką skutecznością będziesz mógł ich użyć z sukcesem i odkryć jak konstruktywnie osiągnąć zaplanowane rezultaty oraz zwiększyć tym samym swoje możliwości i możliwości swojej firmy? Zapisz swój zespół na Coaching Zespołu.

Spotkania Biznesowe Zespołu

3. Spotkania Biznesowe Zespołu, w celu zwielokrotnienia jego osiągnięć, tym samym wszystkich korzyści z tego wynikających, zarówno dla całego Zespołu jak i Firmy oraz zwiększenia sprzedaży, a co za tym idzie zysków.

Wycena po ustaleniu szczegółów

   Zadzwoń, opisz Twoje potrzeby i ustal termin Szkolenia

kontakt tel.:         792-529-448