Jak konstruktywnie zarządzać firmą i osiągnąć sukces

„EXTRA TAJNE STRATEGIE DLA CIEBIE I  TWOJEJ FIRMY

 

    Witamy Cię serdecznie na kursie poświęconym Tobie i Twojej Firmie. Możliwe, że masz już swoją Firmę lub chcesz ją założyć, chcesz udoskonalić lub wdrożyć działania, które mogą poprowadzić Twoje przedsięwzięcie w miejsce, w którym będziesz mógł docenić swoje większe rezultaty i Maksymalną Efektywność. Dotyczy to działań zarówno Twoich, jak i pracowników Twojej Firmy, czy Twoich wspólników. Nie masz ich jeszcze, chcesz wiedzieć jak ich zyskać? Chcesz usłyszeć o sposobach i działaniach po wdrożeniu których Twoja firma rozwinie się w najkorzystniejszy sposób?
Możliwe, że dopiero planujesz otworzenie swojego biznesu i chcesz uniknąć wielu błędów jakie popełniali inni, działając niewłaściwie.

    Dziękujemy że nam zaufałeś. Skoro tu jesteś i czytasz te słowa, na pewno jesteś osobą, która jest nastawiona na rozwój i zdobywanie coraz to nowszej i coraz bardziej wartościowej wiedzy oraz na udoskonalanie swoich umiejętności. To oznacza, że jesteś osobą, dla której organizowane jest to szkolenie. Stworzyliśmy je dla takich osób jak Ty. Chcemy byś wyniósł wiedzę, która ułatwi Ci odniesienie możliwie najlepszych efektów i rezultatów w Twoim biznesie. Tak by Twój biznes stał się zaszczytną drogą do Twojego Sukcesu!

   Dzięki temu kursowi i wiedzy jaka w nim zawarta, oraz kontaktowi z Nowoczesną Akademią Integracji „NAI” gwarantujemy Ci, że zdobędziesz umiejętności, z jakich korzystają nieliczni, osoby zarządzające w większych Firmach, które osiągają swe liczne sukcesy w postaci najwyższych i wartych uwagi rezultatów.

   Ośmielimy się dać Ci 100% gwarancji na skuteczność wiedzy i umiejętności, które Ci przekażemy. Jeżeli nie będziesz zadowolony, a wiedza okaże się nieprzydatna, gwarantuję zwrot kosztów. Kurs jest podzielony na dwa etapy, pierwszy jest zupełnie za darmo. Otrzymasz również bonus w formie darmowego Coachingu na temat, który sam wybierzesz, a którego znajomość przyda Ci się na pewno przy realizacji swoich fascynujących pomysłów i planów.

   Możliwe, że myślisz dopiero o założeniu swojej działalności i nie wiesz od czego zacząć. Nie jesteś pewien jakie najważniejsze rzeczy warto wziąć pod uwagę, aby móc wykorzystać je w jak najefektywniejszy sposób, aby uzyskać uderzająco skuteczne rezultaty.

  Chcesz uniknąć wielu problemów i niejasności? Wiele firm na rynku proponują rozwiązania związane z biznesem. My pomożemy Ci tak, aby dać Ci tą najwartościowszą wiedzę i umiejętności. Dokonamy tego w jednym miejscu, oszczędzając wiele Twojego czasu i dodatkowych pieniędzy, na szukanie informacji i umiejętności w wielu punktach.

   Dodatkowo zamieniamy je w całościowy i konstruktywny system działań. Pozwoli to usprawnić Twój biznes i da gwarancję zwiększenia skuteczność w działaniach, a Twoja Firma zacznie odnosić kolejne i rzeczywiste rezultaty w swej dziedzinie.

   Najważniejsze, że zaczniesz wprowadzać zdobyte u nas umiejętności w codziennych sytuacjach i rozwiązaniach. Ludzie zdobywają u nas nową wartościową wiedzę w przydatnych im tematach i wykorzystują ją nie tylko w swoim biznesie, ale w życiu osobistym, w rozwiązywaniu różnych spraw i problemów oraz w negocjacjach.

   Na szkoleniu usłyszysz między innymi, jak postępować, jaki wybierać najlepsze dla siebie możliwości, aby Twoje wyznaczone wartościowe cele i rezultaty się zrealizowały w jak najbardziej korzystny dla Ciebie sposób.

   Zobacz i przeczytaj, czego dotyczy kurs. Sprawdź czy jesteś również zainteresowany zaawansowanymi zdolnościami, które przedstawiamy w formie ekscytujących, a zarazem rzeczowych i kluczowych umiejętności podczas szkolenia biznesowego.

  Szkolenie pokazuje jak dzięki wykorzystywaniu wyższych umiejętności i strategii psychologicznych, marketingowych, tak mocno przydatnych w każdym przedsiębiorstwie, konwersacjach biznesowych, współpracy pomiędzy ludźmi/firmami/pracownikami można odnieść Sukces w Biznesie

   Przedstawiane szkolenie jest wyjątkową okazją! W późniejszym terminie kurs będzie pełnopłatny.
Oszczędzasz dodatkowo dzięki temu, że wiedza zawarta w kursie, jest wiedzą złożoną i usystematyzowaną w kluczowe i najistotniejsze kwestie i strategie. Zebrana została przez lata, a jej źródłem jest nasza pasja – Ludzki Umysł i najskuteczniejsza psychologia, jaka się z tym wiąże. Wiedzę taką stosują tylko nieliczni Liderzy rynku. Osobno za taką wiedzę zapłaciłbyś na wielu szkoleniach 6 razy tyle. Stworzyliśmy ten kurs dla Ciebie w dwóch etapach, jako jeden udoskonalony system najwartościowszych i przydatnych umiejętności, aby pomóc Ci konstruować Twoją Firmę, tak, aby mogła działać z powodzeniem, wykorzystując zdobyte u nas umiejętności.

   Dzięki przygotowaniu i wyłonieniu najbardziej wartościowej wiedzy oraz usprawnieniu całości tego psychologicznego systemu, który stworzyliśmy szkolimy Cię podczas jednego kursu. Oszczędzisz dużo swojego czasu i pieniędzy. W jednym miejscu, określonym czasie, przeznaczonym konkretnie dla Ciebie nauczysz się jak stworzyć swój biznes Sukcesu. Pomożemy Ci go zbudować na najwyższych wartościach.

   Wiedza, którą zdobędziesz na kursie i szkoleniu, poświęcona Tobie i Twojej działalności będzie dla Ciebie wyjątkowo przydatna, ponieważ została przygotowana specjalnie, abyś mógł możliwie najskuteczniej rozwinąć swój biznes.

   Wiedza włożona w stworzenie tego skutecznego systemu pochodzi z wielu fascynujących nauk. Począwszy od Neurolingwistycznego Programowania, pochodzącego od samego Johna Grindera, twórcy neurolingwistycznej psychologii, a skończywszy na Carmen Bostic St Clair, współtwórczyni nowego kodu NLP, światowej sławy coachów szkolących kadry największych organizacji oraz z wielu innych wiarygodnych źródeł.

  Dzielimy się z Tobą tą wartościową wiedzą, abyś mógł wykorzystać ją do swojego rozwoju i konstruktywnego rozwoju swojej firmy. Nowoczesna Akademia Integracji „NAI” przekazuje Ci umiejętności na najwyższym poziomie, przygotowanym specjalnie pod Twoje potrzeby. Zależy nam przede wszystkim na Twoim powodzeniu i na tym, aby Twój Biznes wnosił dla ludzi największą z możliwych wartości.

   Jeżeli jesteś bardzo ciekawy, jak się zabrać do tego, aby Twoja Firma i Twoje działania przyniosły Tobie i Twoim klientom maksymalne korzyści, chcesz uniknąć wielu niepowodzeń, bądź wiedzieć, jak raz na zawsze pożegnać się z kryzysem, to serdecznie zapraszam Cię do uczestniczenia w dwuetapowym kursie. Namawiamy do przestudiowania tej bezcennej wiedzy, którą otrzymasz kolejno w poszczególnych lekcjach, sesjach i szkoleniach.

  Jeśli podjąłeś już decyzję, że chcesz zdobywać wiedzę na poziomie całości systemu Twojej Firmy, specjalnie przygotowanego pod Twoje potrzeby i potrzeby Twojego biznesu, aby ten prosperował w najbardziej efektywny i konstruktywny sposób to pozostań na stronie by dokonać wyboru. Jeżeli zdecydowałeś, że nie jesteś gotów, aby skorzystać z tej wiedzy, bądź nie jest ona dla Ciebie, to doskonale rozumiemy. Wybór należy do Ciebie.

  Skoro zostałeś i czytasz dalej te słowa, pozwól, że przedstawię Ci w kolejnych etapach najważniejsze tajniki zarządzania, które stosują nieliczni, nawet ci szkolący w NASA. Dzięki takiemu a nie innemu podejściu osiągają swoje liczne sukcesy, realizują swoje wartościowe wizje, wyższe warte uwagi cele. Na sali szkoleniowej dowiesz się jak wiedza, którą Ci przekazujemy pozwala otwierać wartościowe Firmy i osiągać coraz lepsze rezultaty.

  Pokażemy Ci takie umiejętności, abyś mógł rozpocząć swój biznes i mieć szansę na powodzenie już na starcie. Dobry start to taki, kiedy Twoje jutro będzie doskonalsze niż Twoje wczoraj.

  Oto spis większości tematów, które składają się na całość tego usystematyzowanego kursu dzięki któremu Twoja Firma stanie na wysokości zadania i będzie prosperować w najkorzystniejszy dla Ciebie sposób:

I ETAP – KURS DARMOWY

„JAK KONSTRUKTYWNIE ZARZĄDZAĆ FIRMĄ I OSIĄGNĄĆ SUKCES”

„EXTRA TAJNE STRATEGIE DLA CIEBIE I  TWOJEJ FIRMY”

Lekcja 1.  Jak stworzyć swoją konstruktywną, wartościową Wizję Zarządzania. Specyficzna wizja zarządzania.

Lekcja 2.  Jak wybrać najkorzystniejszą i najefektywniejszą specyfikę Twojego biznesu, tak, aby działał najkorzystniej.

Lekcja  3.Jakie Wartości najlepiej wykorzystać w Twojej Firmie, w jaki sposób i dlaczego, jakie najefektywniejsze korzyści przyniesie takie podejście Tobie i Twojej Firmie?

Lekcja 4. Jak umiejętnie wykorzystać Porażkę?

Lekcja 5.  Jak stworzyć Wizję swojego kreatywnego Biznesu.

Lekcja 6. Otrzymasz 1,5 h darmowy coaching dotyczący realizacji Twojego celu i biznesu lub likwidacji osobistej bariery czy ograniczenia w celu jego zrealizowania. Na indywidualną prośbę coaching może być zamieniony na mentoring – rozmowę w konkretnym przydatnym Ci temacie związanym z Twoją Firmą i jej Sukcesem.

  Skontaktuj się z nami w celu otrzymania darmowego coachingu lub porad związanych z tematem, nad którym chcesz porozmawiać i pracować ze mną.

Który z tematów najbardziej absorbuje Twoją ciekawość, czego chcesz się nauczyć najpierw, jaki chcesz osiągnąć efekt, jakiej wiedzy potrzebujesz, które bariery chcesz zlikwidować, aby zrealizować się w najbardziej korzystny i efektywny dla Ciebie sposób?

Zapisz się na Darmową Poradę/Coaching:

Umów się na coaching:  kontakt:  tel. 792529448

II ETAP:

„JAK KONSTRUKTYWNIE ZARZĄDZAĆ FIRMĄ I OSIĄGNĄĆ SUKCES”

„EXTRA TAJNE STRATEGIE DLA CIEBIE I  TWOJEJ FIRMY”

    Jeżeli jesteś zdecydowany na założenie swojego kreatywnego Biznesu, nastawionego na rezultaty i płynność efektywnego działania, to zapisz się na kurs. Nabieżesz z nami niezbędnych umiejętności, które sprawią, że będziesz wiedział, co zrobić i jak, aby Twoja Firma odnosiła liczne i wartościowe rezultaty, rozwinęła się i udoskonaliła swe działania do maksymalnych, a zarazem wartościowych efektów.

    Po tym szkoleniu/kursie ze spokojem założysz lub rozwiniesz swoją KONSTRUKTYWNIE I PŁYNNIE DZIAŁAJĄCĄ FIRMĘ. Otrzymasz od nas niezbędne zaawansowane zdolności, pomoc i wsparcie podczas realizacji. Dzięki wiedzy i umiejętnościom zdobytym na kursie będziesz wiedział jak uniknąć wielu problemów związanych z niepowodzeniem, będziesz wiedział jak otworzyć i rozwijać firmę, tak, aby klienci doceniali Twoje usługi.

 

Powtórka z I ETAPU + II ETAP ZAAWANSOWANY
(dla osób otwierających firmę i udoskonalających działania na poziomie systemu swojego biznesu)

„JAK KONSTRUKTYWNIE ZARZĄDZAĆ FIRMĄ I OSIĄGNĄĆ SUKCES”

„EXTRA TAJNE STRATEGIE DLA CIEBIE I  TWOJEJ FIRMY”

Lekcja 1.  Jak stworzyć swoją konstruktywną, wartościową Wizję Zarządzania. Specyficzna wizja zarządzania.

Lekcja 2.  Jak wybrać najkorzystniejszą i najefektywniejszą specyfikę Twojego biznesu, tak, aby działał najkorzystniej.

Lekcja  3.Jakie Wartości najlepiej wykorzystać w Twojej Firmie, w jaki sposób i dlaczego, jakie najefektywniejsze korzyści przyniesie takie podejście Tobie i Twojej Firmie?

 Lekcja 4. Jak umiejętnie wykorzystać każdą Porażkę?

Lekcja 5.  Jak stworzyć Wizję swojego kreatywnego Biznesu.

Lekcja 6. Otrzymasz 1,5 h DARMOWY COACHING dotyczący realizacji Twojego celu i biznesu lub likwidacji osobistej bariery czy ograniczenia w celu jego zrealizowania. Na indywidualną prośbę coaching może być zamieniony na mentoring – rozmowę w konkretnym przydatnym Ci temacie związanym z Twoją Firmą i jej Sukcesem.

Skontaktuj się z nami w celu otrzymania darmowego coachingu lub porad związanych z tematem, nad którym chcesz porozmawiać i pracować. Który z tematów najbardziej absorbuje Twoją ciekawość, czego chcesz się nauczyć, jaki chcesz osiągnąć efekt, jakiej wiedzy potrzebujesz, które bariery chcesz zlikwidować, aby zrealizować się w najbardziej korzystny i efektywny dla Ciebie sposób?

Zapisz się na Darmową Poradę/Coaching:

Umów się na coaching:  kontakt: 792529448

Lekcja 7.  Jak prawidłowo i bezpiecznie kierować i nadawać ważność rzeczom, planom działania.

Lekcja 8.  Jak wykorzystać najefektywniejszy system działań w firmie. Jak go stworzyć i wykorzystać w biznesie. Czego dotyczy.

Lekcja 9.  Jakie są najczęstsze a zarazem największe problemy w firmach i jak ich uniknąć. Jakie zdolności pozwolą uniknąć wielu z nich.

Lekcja 10.  Perfekcyjne dopasowanie co do cech charakteru. Doskonałe relacje.

Lekcja 11. Jak potężnie, wartościowo a zarazem skutecznie negocjować.

Lekcja 12. Jak sprawić, aby pracownicy/współpracownicy/wspólnicy chcieli pracować (współpracować z Tobą) dla Ciebie jak najlepiej.

Lekcja 13.  Jak wybrać doskonały zespół, tak aby firma wzrastała.

Lekcja 14. Jak maksymalnie zwiększyć i usprawnić system wizji celów i rezultatów.

Lekcja 15. Bieżąca informacja (kierunku), jakie ma znaczenie, na co wpływa, jak i dlaczego.

Lekcja 16.  Tajemnica najskuteczniejszego działania a rozwój.

Lekcja 17.  Na czym warto się skupić najprędzej i dlaczego.

Lekcja 18. Jak stworzyć proces, który nada innowacji strukturę i  lepszy kierunek.

Lekcja 19.  Jak pożegnać się z kryzysem.

Lekcja 20.  Jakie są kluczowe potężne tajniki marketingowe, skuteczne narzędzia i umiejętności sprzedażowe i dlaczego działają. Jak zwiększyć sprzedaż i ilość Twoich klientów. Jak zwiększyć zyski.

Lekcja 21.  Jakie są najlepsze sposoby motywacji i maksymalna skuteczność w działaniu. Jak uniknąć wypalenia.

Lekcja 22. Stworzenie i udoskonalenie strony i wizytówki Twojej Firmy. Wizytówka i piękna strona Twojej Firmy.

Lekcja 23. Jak stworzyć doskonały plan wizji Twojego biznesu. Stworzenie szczegółowego planu wizji Twojego Biznesu i wdrożenie go w życie.

  Wiele jest firm, które proponują różne szkolenia i suchą niepełną wiedzę, która często jest nie wystarczająca do skutecznego działania. Wówczas nie wiemy od czego zacząć, jak złamać kolejne bariery, aby zrealizować kolejne działania w kierunku pożądanych rezultatów?

   Z nami możesz tego uniknąć, bo Nowoczesna Akademia Integracji „NAI” pomaga działać, wdrażać, to co ważne w życie. Zależy nam na Twoich rezultatach i powodzeniu. Proces szkolenia nie polega na przekazywaniu suchej wiedzy, ale na prowadzeniu Ciebie przez najskuteczniejsze metody, dzięki którym wygenerujesz najlepsze dla siebie i Twojego biznesu rozwiązania i efekty.

   Zrobimy również dla Ciebie piękną i efektywnie działającą stronę internetową oraz wizytówkę reprezentującą markę i Wartość Twojej Firmy lub pomożemy w jej udoskonaleniu. Zrobimy ją tak, aby była przyjazna dla oka i pomocna w kontaktowaniu się z klientami. Usprawnimy ją i dodamy dodatkowe przydatne usługi (w celu zwiększenia ilości kontaktów), skuteczne narzędzia i programy. Udoskonalimy ją tak by klienci mogli łatwiej i szybciej skorzystać z Twoich usług i w pełni zaufali Tobie i Twojej Firmie.

   W tym pakiecie znajduje się również super program partnerski, który możesz również wykorzystać dla siebie, aby móc odnieść kolejne korzyści i zyski z tym związane, przydatne Tobie oraz Twoim klientom.

24.  Nauczymy Cię, jak wykorzystywać niebywale skuteczne narzędzia i umiejętności reklamowe dotyczące Twojej działalności. Dzięki temu Twoi klienci będą mieli większą możliwość korzystania z Twoich wartościowych usług lub produktów. To zwiększy Twoje zyski. Zależy nam, aby te kompleksowe działania i wiedza, którą zdecydowaliśmy Ci przekazać i zobrazować stały się dla Ciebie maksymalnie korzystne i skuteczne, sprzyjające Twojemu szybkiemu rozwojowi.

Uzyskasz od nas pełne i kompleksowe wsparcie oraz bezcenne wskazówki w realizacji swojego biznesu, tak byś czuł się bezpieczny w dążeniu do spełnienia i powodzenia Twoich planów.

Na szkoleniu dostaniesz od nas dodatkowo gratis:

 Wybrane najskuteczniejsze i kluczowe strategie psychologiczne NLP (neurolingwistyczne programowanie), ze szkoleń wartych ponad 15.000zł

Teraz wyjątkowa okazja: całe szkolenie (w tym dodatkowe gratisowe porady/ coaching i dodatkowa cenna wiedza)  dla Ciebie w promocyjnej cenie: 2800zł

Następne takie szkolenie planowane jest w cenie 4100zł

Ilość osób ograniczona do 15, abyś mógł w komfortowy dla Ciebie i maksymalnie skuteczny sposób przyswajać z nami swoją wiedzę, a co za tym idzie umiejętnie wdrażać ją w życie.

Czas trwania szkolenia 6 dni.

   Jeżeli temat „Jak zaplanować swoje rezultaty, tak aby przyniosły Powodzenie i Sukces dla Ciebie i Twojej Firmy” pobudza Twoją fascynację i chęć poznania najskuteczniejszych procesów i strategii to zapisz się na szkolenie „JAK KONSTRUKTYWNIE ZARZĄDZAĆ FIRMĄ I OSIĄGNĄĆ SUKCES – EXTRA TAJNE STRATEGIE DLA CIEBIE I TWOJEJ FIRMY”

Jeżeli nie możesz z jakiś powodów zapłacić od razu, jest możliwość płacenia za szkolenie w kilku ratach.

 

kontakt@akademianai.pl               SKONTAKTUJ SIĘ:  tel. 792 529 448

 

Neurolingwistyczna Akademia Innowacji „NAI”

Małgorzata Koprowska –  Właścicielka Akademii

MasterCoach & Trener Ingegralny NLP

 

 

JAK KONSTRUKTYWNIE ZARZĄDZAĆ FIRMĄ I OSIĄGNĄĆ SUKCES

EKSTRA TAJNE STRATEGIE DLA CIEBIE I TWOJEJ FIRMY

ZAPISZ SIĘ NA DARMOWY KURS


 

ZAPISZ SIĘ NA KURS