Negocjacje Extra Art

Negocjacje Extra Art

Negocjacje Exta Art.!

    Negocjacje Extra Art to nowoczesna ekscytująco skuteczna autorska metoda Negocjacji, przygotowana i stworzona na Twoje potrzeby przeze właścicielkę Akademii Małgorzatę Koprowską. Polega na artystycznym posługiwaniu się umysłem.

  Po szkoleniu będziesz umiał przygotowywać swój umysł na każdą sytuacje, w każdej okoliczności i momencie. Zobaczysz jak zaprojektować i zaprogramować schemat działania umysłu aby osiągnąć upragniony celu. Dowiesz się jaki stan umysłu jest najlepszy do dokonania transakcji negocjacyjnej, jak ważna jest jakość dokonywania decyzji i dlaczego.

Zaczniesz zauważać różne sytuacje w swoim życiu, w których dokonałeś takich a nie innych wyborów. Po szkoleniu, będziesz już wiedział dlaczego. Będziesz umiał zmieniać swój stan emocjonalny w zależności od potrzeby.

Wejdziesz w sam środek umysłu i poczujesz czemu scenariusz wygląda tak a nie inaczej. Zaprojektujesz go w swoim umyśle w nowy innowacyjny, fascynujący sposób, tak, aby następnym razem wynik wyglądał efektywnie i zamierzony cel został bezdyskusyjnie osiągnięty. Z każdym ćwiczeniem będziesz w tym coraz bardziej perfekcyjny.

Zrozumiesz dogłębnie jaki stan umysłu jest Ci potrzebny aby otrzymać to, czego pragniesz w życiu. Odbędziesz serię ćwiczeń, przygotowujących Twój umysł do tego, abyś w pełni zrozumiał, gdzie tkwi sedno sprawy, gdy coś Ci w życiu nie wychodzi.

Będziesz wiedział już jak wynegocjować to, co zaplanowałeś. Dowiesz się jakie podejmować kroki, które sprawią, że udoskonalisz się w tej technice do perfekcji. Usłyszysz o tym, w jaki sposób słowa działają na umysł. Nauczysz się niektórych elementów NLP, jak również werbalnego i niewerbalnego komunikowania się i jak działa ludzkie postrzeganie. Zrozumiesz dlaczego czasem nie możesz się z kimś porozumieć i dowiesz się jak zrobić, aby stało się to możliwe, pomimo różnic.

Wynegocjujesz swój cel, „wejdziesz w sam środek” i sam sprawdzisz skuteczność tej metody gdy zobaczysz całościowo dane zdarzenie i zrozumiesz jakie części i struktury Twojego umysłu są za to odpowiedzialne.

Zrozumiesz, że negocjujesz w każdej sekundzie Swojego Życia.

1. Cena szkolenia –

1. 1500 zł – 2000 zł za osobę. Cena w zależności od zaawansowania szkolenia

2. Cena promocyjna –

500 zł za osobę. Zakwalifikuj się do projektu – Zadzwoń!
  • 792 529 448

 

   Z powodu wagi tematu i jakości skuteczności pracy nad Twoim Umysłem ilość miejsc jest ograniczona do 20.