Partnerzy i współpracownicy

 

fot. www.piotrszalański.pl

Konrad Zajkowski

KONRAD ZAJKOWSKI – W swoim życiu pracę zmienia w hobby, czerpiąc z niej przyjemność i satysfakcję. Obecnie realizuje się jako specjalista ds. sprzedaży i wynajmu nieruchomości w firmie INDEPRO Nieruchomości w Gdańsku.

Ceni sobie niezależność oraz nowe przedsięwzięcia. Interesuje go tematyka sprzedaży, psychologia oraz filozofia. Znaczną część życia spędził za granicą, głównie w Nowym Jorku, który jest jego główną podróżniczą destynacją. Konrad to człowiek o otwartym umyśle, gotowy dzielić się swoją pozytywną energią i doświadczeniem.

 

 

http://akademianai.pl/nowoczesna-akademia-integracji/

Jarosław Romankiewicz

JAROSŁAW ROMANKIEWICZ – Banquet Supervisor w Sheraton Sopot hotel-jednym z najbardziej ekskluzywnych centrów konferencyjnych w kraju. Z branżą gastronomiczną związany od roku 2009. Od 7 lat rozwija swoje umiejętności zarządzania i organizacji pracy.

Ciągle doskonali siebie jednocześnie przekazując cenną wiedzę szkoląc pracowników gastronomii. Utrzymuje najwyższy standrad świadczonych usług. Jarosław jest specjalistą z zakresu organizacji i koordynacji dużych imprez bankietowych, często o charakterze V.I.P.. Prywatnie podróżnik, blogger. Życiowe sukcesy zawdzięcza otwartości na ludzi, empatii i determinacji w dążeniu do celu.

 

 

http://akademianai.pl/nowoczesna-akademia-integracji/

Emila Szaciło

EMILIA SZACIŁO – „Zmiana to jej drugie imię”. Socjolog z wykształcenia oraz zamiłowania do ludzi i społeczeństwa. Przedsiębiorca wzrastający w „działalności gospodarczej” od lat 80 w firmie rodziców. Od dziesięciu lat działa, jako niezależny doradca w branży finansowej. Współpracuje również z osobami dotkniętymi bezrobociem, jako doradca zawodowy. Jest  zwolenniczką metody rozwoju poprzez zmianę. Zmianę szeroko pojętą, obejmującą i cielesność i duchowość. Wspiera inicjatywy związane z rozwojem osobistym oraz biznesowym. Jest osobą kreatywną i łaknącą wiedzy. Prywatnie żona i matka 12-letniej Zuzy. Od lat z mężem dzielą obowiązki wychowawcze i domowe, wspierając wzajemnie swoje przedsięwzięcia zawodowe, jako przedsiębiorcy.

 

http://akademianai.pl/nowoczesna-akademia-integracji/

Natalia Krancewicz

NATALIA KRANCEWICZ – Absolwentka dwóch fakultetów – Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Metodologii Badań i Analizy Danych. Dzięki temu połączeniu świetnie radzi sobie z ludźmi oraz z liczbami. Od ponad trzech lat wspiera polskich przedsiębiorców poprzez prowadzenie Pogotowia Biznesowego – Wirtualnych Asystentek. Ma milion pomysłów na godzinę, każdy z nich stara się przeobrazić w realne zadania. Obecnie współtworzy firmę, która zajmuje się projektowaniem i wykańczaniem wnętrz – My Place – Mieszkania pod Klucz. W wolnych chwilach podróżuje, to jej największa pasja. Na ten moment zaznaczyła już swoją obecność w ponad 30 państwach Świata.

 

 

http://akademianai.pl/nowoczesna-akademia-integracji/

Halina Jaskłowska

HALINA JASKŁOWSKA – webdesigner i copywriter. Od 2001 roku związana zawodowo z projektami informatycznymi, głównie dla serwisów turystycznych. Tworzy prezentacje internetowe oraz strony i wizytówki dla małych i średnich firm, wykorzystując głównie program wordpress oraz jomla.

Od 3 lat zajmuje się również copywritingiem oraz pisaniem plików pomocy dla serwisów internetowych. Pisze artykuły na różne tematy. Ciekawa świata i ludzi, otwarta na nowości. Prywatnie zajmuje się malarstwem i grafiką, działa w lokalnym ośrodku promocji kultury.

 

 

http://akademianai.pl/nowoczesna-akademia-integracji/

Anna Gustowska

ANKA GUSTOWSKA – projektant wnętrz, pracuje w zawodzie od 10 lat, od 6 realizuje projekty we własnej pracowni. Skończyła ASP w Gdańsku na wydziale Grafika Użytkowa, która ukształtowała jej alternatywne spojrzenienie na wnętrza. Jest pomysłodawcą idei – w MY PLACE – Mieszkania pod Klucz, którą zrealizowała wraz ze znajomymi. Razem tworzą świetny team, który spełni marzenia nawet najbardziej wymagającego klienta. Realizuje projekty wnętrz publicznych i prywatnych, zlecenia od projektu po wykonastwo, nadzór nad projektem, showroom i realizacja zamówień indywidualnych.  Ania ceni sobie życie prywatne: partnera, dom a przede wszystkim ukochaną córkę Zosię. Uwielbia sport, dobrą kuchnię, podróże – w szczególności, kiedy nowe doznania może dzielić ze swoją rodziną. Godzi z powodzeniem obowiązki domowe z pracą, bo w jedno i drugie miejsce wkłada tak samo dużo serca.  Rynek nieruchomości nie ma przed nią tajemnic.