Coaching

Coaching

    Jeżeli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu swojego problemu, lub chcesz sobie rozjaśnić pewne kwestie z tym związane, bądź omówić to z osobą, która wie jak Ci pomóc, to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

   Możesz być spokojny i nam zaufać. A my zrobimy wszystko aby „przejść z Tobą” z punktu A do punktu B (wspomóc Ciebie w tym, abyś mógł działać samodzielnie i swobodnie i doszedł do Twojego docelowego miejsca, pozbył się rzeczy, które sprawiają Ci kłopot i zyskał umiejętność rozwinięcia „swoich skrzydeł”, pozbędziesz się problemu, zyskasz rozwiązanie) w najbardziej skuteczny, konstruktywny i komfortowy dla Ciebie sposób .

   Gwarantujemy Ci swoją poufność i zaufanie. To Ty zdecyduj czy chcesz pracować akurat z nami. Odezwij się po prostu i zobacz sam/a co możesz z nami osiągnąć.

Mentoring

    To partnerska relacja między nauczycielem a uczniem zorientowana na odkrywanie i rozwijanie potencjału ucznia. Opiera się na inspiracji, stymulowaniu realizacji człowieka. Polega głównie na tym, by uczeń, dzięki odpowiednim zabiegom nauczyciela poznawał siebie, rozwijając w ten sposób samoświadomość, i nie lękał się iść wybraną przez siebie drogą samorealizacji. Obejmuje on także doradztwo, ewaluację oraz pomoc w programowaniu sukcesu.

  A może jesteś Osobą, która po prostu uwielbia/lubi rozwój osobisty, albo jest zaciekawiony/a jak działa Ludzki Umysł? I chcesz wejść głębiej w tą tematykę i poznać jego najskrytsze tajemnice i to ile on może zdziałać w życiu? Możliwe, że masz już po prostu dość dzisiejszego i wczorajszego dnia, niezadowalającej pracy, szefa, marnych pieniędzy, albo masz jakiś inny problem czy Cel do zrealizowania i chciałbyś się dowiedzieć co zrobić i jak, aby to wszystko zmienić, żeby osiągnąć Swój Upragniony Cel. I wreszcie zacząć to robić tak jak Ci się należy.

  Jeżeli po prostu potrzebujesz nowej wiedzy, pomocy, czy wsparcia w samorealizacji, odezwij się, a ja pomogę Ci, abyś mógł się w tym zrealizować. Możesz również przyjść do nas, na szkolenia, w zależności, co bardziej Cię zainteresuje, jaką masz potrzebę. Wejdź poczytaj jakie mamy szkolenia i co dzięki nim zyskasz, czego możesz się pozbyć. Co sprawia Ci kłopot?

   Mentoring i coaching również prowadzę w tej samej tematyce. Poniżej informacje na tematy, nad którymi możemy z Tobą podjąć działanie. Jeżeli masz indywidualny problem, to zadzwoń, abym mogła z Tobą go omówić i ustalimy, co dla Ciebie jest najlepsze i w jaki sposób możemy nad nim popracować, jaką formę chcesz wybrać.

  Zajmujemy się ciekawą i innowacyjną, jak bardzo przydatną w tych czasach psychologią. Teraz coraz więcej ludzi i lepszych firm z nich korzysta.
   „Nowoczesna Akademia Integracji” (wcześniej Neurolingwistyczna Akademia Innowacji) ma zwyczaj łączyć narzędzia różnych najskuteczniejszych strategii i wszystkiego.

   Dzięki zdobytym u nas zaawansowanym umiejętnościom będziesz umiał złamać swoje bariery, tak, aby dokonać upragnionej, wyznaczonej przez Ciebie zmiany, będziesz łatwiej dostrzegać i słyszeć korzystne dla Ciebie i komfortowe rozwiązania, z pomocą doświadczonego Coacha rozwiążesz z łatwością swój problem. Dzięki coachingom i szkoleniom Akademii będziesz mógł spokojnie realizować swoje kompleksowo omówione i uzgodnione osiągnięcia i cele, nauczysz się prawidłowo robić mapę wizyjną realizacji swoich marzeń i planów, zaprojektujesz i zrealizujesz swoje plany zarówno zawodowe, jak i te osobiste.

Czego się nauczysz a czego unikniesz dzięki skorzystaniu z naszej wiedzy na Coachingach i Szkoleniach:

   Możesz przyjść do Nas po wiedzę, a to oznacza, że mając odpowiednie strategie i narzędzia będziesz wiedział, jak sobie radzić z przeciwnościami. Nauczysz się z nami tego wszystkiego, aby wiedzieć jak to funkcjonuje w życiu, otrzymasz umiejętności, z których sam/a  zaczniesz korzystać na co dzień. Dowiesz się jak funkcjonuje Twój umysł i możesz iść z tym dalej i otwierać przed sobą i innymi nowe szersze drogi, cieszyć się życiem i swoim „szczęściem”, że możesz osiągać kolejne swoje Cele, Sukcesy, Marzenia, bo będziesz już wiedział jak, poznasz skuteczne sposoby, klucze i narzędzia.

   Do miłego zobaczenia!

Zrealizuj swoje plany i osiągnięcia, rozwiąż swój problem:

    Skontaktuj się z nami i zapisz się na Coaching lub Szkolenie, a my pomożemy Ci abyś mógł w najbardziej komfortowy dla Ciebie sposób zrealizować Twoje Cele. Zastanów się jakby to było, gdybyś mógł złamać trapiące Cię bariery i zacząć kreować drogę Twoich planów życiowych i zawodowych. Drogę swoich  pasji i marzeń:

Umów się na Coaching

Małgorzata Koprowska           tel. 792 529 448

Coach & Trener Integralny Nlp

Life & Business Coaching

 

Zadzwoń:

Kontakt tel.:                   792 529 448
mail:              kontakt@akademianai.pl

 

Life  & Business Coaching/ Mentoring

Cena: 500 zł/1h

Mentoring / Life Coaching  & Business Coaching online

Cena: 250zł/h

Pakiet 5 Sesji:

Cena: 2000zł (500 zł gratis)

Pakiet 10 Sesji:

Cena: 3500 zł (1500 zł gratis)