Jak konstruktywnie zarządzać firmą i osiągnąć sukces

 „JAK KONSTRUKTYWNIE ZARZĄDZAĆ FIRMĄ I OSIĄGNĄĆ SUKCES

„EXTRA TAJNE STRATEGIE DLA CIEBIE I  TWOJEJ FIRMY

 

    Witam Cię serdecznie na kursie poświęconym Tobie i Twojej Firmie. Możliwe, że masz już swoją Firmę (lub chcesz ją założyć) i chcesz udoskonalić/wdrożyć działania, które mogą prowadzić Twoją działalność w miejsce, w którym będziesz mógł docenić swoje większe rezultaty i Maksymalną Efektywność, zarówno Twoich działań, jak i pracowników Twojej Firmy, czy Twoich wspólników. Nie masz ich jeszcze, chcesz wiedzieć jak ich zyskać? Chcesz usłyszeć o sposobach i działaniach, które, po wdrożeniu najskuteczniejszych strategii, Twoja Firma może się rozwinąć w najkorzystniejszy dla Ciebie sposób? Możliwe, że dopiero myślisz i planujesz otworzenie swojego biznesu i chcesz uniknąć wielu błędów jakie popełniali inni, działając niekorzystnie.

    Dziękujemy że nam zaufałeś. Skoro tu jesteś i czytasz te słowa, na pewno jesteś osobą, która jest nastawiona na rozwój i zdobywanie coraz to nowszej i wartościowej wiedzy oraz udoskonalanie swoich umiejętności, a to oznacza, że jesteś osobą, dla której organizowany jest ten kurs i szkolenie. Z myślą o takich ludziach stworzyliśmy to szkolenie, abyś mógł odnieść możliwie najlepsze efekty i rezultaty w Twoim biznesie, aby Twój biznes stał się zaszczytną drogą do Twojego Sukcesu.

   Dzięki temu kursowi i wartej Twojej uwagi wiedzy jaka jest w nim zawarta, oraz kontaktowi z Neurolingwistyczną Akademią Innowacji „NAI” gwarantuję Ci, że zdobędziesz umiejętności, z jakich korzystają nieliczni. Osoby zarządzające w większych Firmach, które osiągają swe liczne sukcesy w postaci najwyższych i wartych uwagi  rezultatów.

   Ośmielę się dać Ci 100% gwarancji na skuteczność wiedzy i umiejętności, które Ci przekażę. Jeżeli nie będziesz zadowolony a wiedza okaże się nieprzydatna dla Ciebie, gwarantuję zwrot kosztów. Kurs jest podzielony na dwa etapy, pierwszy otrzymujesz od nas zupełnie za darmo. Otrzymasz również bonus w formie darmowego Coachingu na temat, który sam wybierzesz, którego znajomość przyda Ci się na pewno przy realizacji swoich fascynujących pomysłów i planów.

   Możliwe, że myślisz dopiero o założeniu swojej działalności i nie wiesz od czego zacząć, nie jesteś pewien jakie najważniejsze rzeczy warto wziąć pod uwagę, aby móc wykorzystać je w jak najefektywniejszy sposób i udoskonalić wszelkie działania jakie są z tym tematem związane, tak, aby uzyskać uderzająco skuteczne rezultaty.

  Chcesz uniknąć wielu problemów i niejasności? Wiele jest firm na rynku, które proponują rozwiązania w kwestii niektórych tematów związanych z biznesem, ale my pomożemy Ci tak, aby dać Ci tą najwartościowszą wiedzę i umiejętności na najwyższym możliwym poziomie w jednym miejscu, co pomoże Ci oszczędzić wiele Twojego czasu i dodatkowych pieniędzy, na szukaniu informacji i umiejętności w wielu punktach.

   Dodatkowo zamieniamy je w całościowy i konstruktywny system działań, który usprawni Twój biznes tak, że rzeczywiście możesz nie tylko pomyśleć o tym, że odniesiesz dużo szybciej większą skuteczność w działaniach a Twoja Firma zacznie odnosić kolejne i rzeczywiste rezultaty w swej dziedzinie. Najważniejsze, że zaczniesz wprowadzać zdobyte u nas umiejętności w codziennych sytuacjach i rozwiązaniach. Ludzie zdobywają u nas nową wartościową wiedzę w przydatnych im tematach i wykorzystują ją nie tylko w swoim biznesie, ale i w swoim życiu, rozwiązywaniu różnych spraw, negocjacji, czy problemów.

   Na szkoleniu usłyszysz między innymi, jak postępować, jakie wybierać najlepsze dla siebie możliwości, aby Twoje wyznaczone wartościowe cele i rezultaty się zrealizowały w jak najbardziej korzystny dla Ciebie sposób.

   Zobacz i przeczytaj, czego dotyczy kurs, czy jesteś również zainteresowany zaawansowanymi zdolnościami, które przedstawiam w formie ekscytujących, a zarazem rzeczowych i kluczowych umiejętności na  szkoleniu? Szkolenie jest na temat tego, jaki możesz odnieść Sukces w swoim Biznesie/Biznesach, dzięki wykorzystywaniu wyższych umiejętności i strategii psychologicznych, marketingowych, tak mocno przydatnych w każdym przedsiębiorstwie, konwersacjach biznesowych, współpracy pomiędzy ludźmi/firmami/pracownikami,  i niesamowicie ciekawej wiedzy, jaką Ci przekazujemy a jaka się składa na Powodzenie i skuteczność w działaniu Twojej Firmy.

   Jest to wyjątkowa okazja, w późniejszym terminie kurs będzie  pełnopłatny.

   Oszczędzasz dodatkowo dzięki temu, że wiedza zawarta w kursie, jest wiedzą złożoną i usystematyzowaną w kluczowe i najistotniejsze kwestie i strategie zebrane przez lata, składające się na moją pasję jaką jest Ludzki Umysł i najskuteczniejszą psychologię, jaka się z tym wiąże. Wiedzę taka stosują tylko nieliczni  Liderzy rynku. Osobno za taką wiedzę zapłaciłbyś na wielu szkoleniach 6 razy tyle, dlatego stworzyłam ten kurs dla Ciebie, w dwóch etapach, jako jeden udoskonalony system najwartościowszych i przydatnych umiejętności, aby pomóc Ci konstruować Twoją  Firmę, tak, aby mogła działać z powodzeniem, wykorzystując zdobyte u nas umiejętności.

   Dzięki przygotowaniu i wyłonieniu najbardziej wartościowej wiedzy oraz usprawnieniu całości tego psychologicznego systemu, który stworzyliśmy i dajemy Ci podczas jednego kursu, oszczędzisz dużo swojego czasu i pieniędzy, bo będziesz mógł nauczyć się z nami, jak stworzyć swój biznes Sukcesu w jednym miejscu, określonym czasie, przeznaczonym konkretnie dla Ciebie, w którym pomożemy Ci stworzyć i wznieść Twój biznes na największych wartościach.

   Wiedza, o której się dowiesz na kursie i szkoleniu, poświęcona Tobie i Twojej działalności będzie dla Ciebie na pewno mocno przydatna, ponieważ została przygotowana specjalnie przeze mnie po to, abyś mógł możliwie najskuteczniej rozwinąć swój biznes. Oprócz mojej całej pracy, twórczości i wiedzy włożonej w przygotowanie tego całego skutecznego systemu wiedza pochodzi również z wielu fascynujących nauk, między innymi Neurolingwistycznego Programowania, pochodzącego od samego Johna Grindera, twórcy neurolingwistycznej psychologii i Carmen Bostic St Clair, współtwórcy nowego codu Nlp szkolących kadry największych organizacji, oraz wielu innych wiarygodnych źródeł.

  Dzielę się z Tobą tą wartościową wiedzą, po to, abyś mógł wykorzystać ją do swojego rozwoju i konstruktywnego rozwoju swojej firmy. Ja i Neurolingwistyczna Akademia Innowacji „NAI” przekazujemy Ci umiejętności na najwyższym poziomie, przygotowanym specjalnie pod Twoje potrzeby. Zależy nam przede wszystkim na Twoim powodzeniu, jako indywidualnej jednostki/firmy jak i na tym, aby Twój Biznes wnosił dla ludzi największą z możliwych wartości.

   Jeżeli jesteś bardzo ciekawy, jak się zabrać do tego, aby Twoja Firma i Twoje działania przyniosły Tobie i Twoim klientom maksymalne korzyści i wartości, jakie będą mogli docenić, a chcesz uniknąć wielu niepowodzeń, bądź wiedzieć, jak raz na zawsze pożegnać się z kryzysem, to serdecznie zapraszam Cię do uczestniczenia w dwu etapowym kursie i przestudiowania tej bezcennej wiedzy, którą otrzymasz kolejno w poszczególnych lekcjach, sesjach i szkoleniach.

  Jeśli podjąłeś już decyzję, że chcesz zdobywać wiedzę na dokładnie takim poziomie, poziomie całości systemu Twojej Firmy, specjalnie przygotowanego pod Twoje potrzeby i potrzeby Twojego biznesu aby ten prosperował w najbardziej efektywny i konstruktywny sposób, nastawiony na konkretne rezultaty, to pozostań na stronie aby dokonać wyboru. Jeżeli zdecydowałeś, że nie jesteś gotów, aby skorzystać z tej wiedzy, bądź nie jest ona dla Ciebie, to doskonale rozumiem. Wybór należy do Ciebie.

  Skoro zostałeś i czytasz dalej te słowa, pozwól, że przedstawię Ci w kolejnych etapach najważniejsze tajniki zarządzania, które stosują nieliczni, między innymi, szkolący nawet NASA i dzięki takiemu a nie innemu podejściu osiągają swoje liczne sukcesy, realizują swoje wartościowe wizje, wyższe warte uwagi cele. Między innymi usłyszysz na sali szkoleniowej jak wiedza, którą Ci przekazuję pozwala otwierać wartościowe Firmy i osiągać Tobie coraz to większe i nowsze rezultaty. Pokażę Ci takie umiejętności, abyś mógł wystartować ze swoimi działaniami i mieć szansę na powodzenie już na starcie, bo dobry start, to taki Start dziś, aby Twoje jutro było doskonalsze niż wczoraj.

  Oto spis większości tematów, które składają się na całość tego usystematyzowanego kursu i tego czego się nauczysz  razem z nami, umiejętności, które przekazujemy po to, abyś Ty i  Twoja Firma stanęła na wysokości zadania i prosperowała w najkorzystniejszy dla Ciebie sposób:

I ETAP. KURS DARMOWY:

„JAK KONSTRUKTYWNIE ZARZĄDZAĆ FIRMĄ I OSIĄGNĄĆ SUKCES”

„EXTRA TAJNE STRATEGIE DLA CIEBIE I  TWOJEJ FIRMY”

Lekcja 1.  Jak stworzyć swoją konstruktywną, wartościową Wizję Zarządzania. Specyficzna wizja zarządzania.

Lekcja 2.  Jak wybrać najkorzystniejszą i najefektywniejszą specyfikę Twojego biznesu, tak, aby działał najkorzystniej.

Lekcja  3.Jakie Wartości najlepiej wykorzystać w Twojej Firmie, w jaki sposób i dlaczego, jakie najefektywniejsze korzyści przyniesie takie podejście Tobie i Twojej Firmie?

Lekcja 4. Jak umiejętnie wykorzystać Porażkę?

Lekcja 5.  Jak stworzyć Wizję swojego kreatywnego Biznesu.

Lekcja 6. Otrzymasz 1,5 h Darmowy coaching dotyczący realizacji Twojego celu/biznesu lub likwidacja osobistej bariery/ograniczenia w celu jego zrealizowania. Na indywidualną prośbę coaching może być zamienny na mentoring/rozmowę w konkretnym przydatnym Ci temacie związanym z Twoją Firmą i jej Sukcesem.

  Skontaktuj się z nami w celu otrzymania darmowego coachingu lub porad związanych z tematem, nad którym chcesz porozmawiać i pracować ze mną.

Który z tematów najbardziej absorbuje Twoją ciekawość, czego chcesz się nauczyć najpierw, jaki chcesz osiągnąć efekt, jakiej wiedzy potrzebujesz, które bariery chcesz zlikwidować, aby zrealizować się w najbardziej korzystny i efektywny dla Ciebie sposób?

Zapisz się na Darmową Poradę/Coaching:

Umów się na coaching:  kontakt:  tel. 792529448

II ETAP:

„JAK KONSTRUKTYWNIE ZARZĄDZAĆ FIRMĄ I OSIĄGNĄĆ SUKCES”

„EXTRA TAJNE STRATEGIE DLA CIEBIE I  TWOJEJ FIRMY”

    Jeżeli jesteś zdecydowany na stworzenie/założenie swojego kreatywnego Biznesu, nastawionego na rezultaty i płynność efektywnego działania, to zapisz się na kurs, aby nauczyć się z nami niezbędnych umiejętności, które sprawią, że będziesz wiedział, co zrobić i jak, aby Twoja Firma odnosiła liczne i wartościowe  rezultaty, rozwinęła się i udoskonaliła swe działania do maksymalnych a zarazem wartościowych efektów.

Po tym szkoleniu/kursie ze spokojem założysz/rozwiniesz swoją KONSTRUKTYWNIE I PŁYNNIE DZIAŁAJĄCĄ FIRMĘ, otrzymasz od nas niezbędne zaawansowane zdolności, pomoc i wsparcie podczas realizacji.

   Dzięki wiedzy i umiejętnościom zdobytym na kursie będziesz wiedział jak uniknąć wielu problemów, związanych z niepowodzeniem, będziesz wiedział jak tworzyć biznesy/otworzyć i rozwijać firmę, tak, aby klienci doceniali Twoje usługi. Zapisując się i uczestnicząc w tym szkoleniu dowiesz się i nauczysz z nami między innymi:

 

Powtórka z I ETAPU + II ETAP ZAAWANSOWANY, dla osób otwierających firmę i udoskonalających działania na poziomie systemu swojego biznesu.

„JAK KONSTRUKTYWNIE ZARZĄDZAĆ FIRMĄ I OSIĄGNĄĆ SUKCES”

„EXTRA TAJNE STRATEGIE DLA CIEBIE I  TWOJEJ FIRMY”

Lekcja 1.  Jak stworzyć swoją konstruktywną, wartościową Wizję Zarządzania. Specyficzna wizja zarządzania.

Lekcja 2.  Jak wybrać najkorzystniejszą i najefektywniejszą specyfikę Twojego biznesu, tak, aby działał najkorzystniej.

Lekcja  3.Jakie Wartości najlepiej wykorzystać w Twojej Firmie, w jaki sposób i dlaczego, jakie najefektywniejsze korzyści przyniesie takie podejście Tobie i Twojej Firmie?

 Lekcja 4. Jak umiejętnie wykorzystać każdą Porażkę?

Lekcja 5.  Jak stworzyć Wizję swojego kreatywnego Biznesu.

Lekcja 6. Otrzymasz 1,5 h DARMOWY COACHING dotyczący realizacji Twojego celu/biznesu lub likwidacja osobistej bariery/ograniczenia w celu jego zrealizowania. Na indywidualną prośbę coaching może być zamienny na mentoring/rozmowę w konkretnym przydatnym Ci temacie związanym z Twoją Firmą i jej Sukcesem.

Skontaktuj się z nami w celu otrzymania darmowego coachingu lub porad związanych z tematem, nad którym chcesz porozmawiać i pracować ze mną. Który z tematów najbardziej absorbuje Twoją ciekawość, jakiej wiedzy potrzebujesz, jakie bariery chcesz zlikwidować, aby zrealizować się w najbardziej korzystny i efektywny dla Ciebie sposób?

Zapisz się na Darmową Poradę/Coaching:

Umów się na coaching:  Skontaktuj się: 792529448

Lekcja 7.  Jak prawidłowo i bezpiecznie kierować i nadawać ważność rzeczom, planom działania.

Lekcja 8.  Jak wykorzystać najefektywniejszy system działań w firmie. Jak go stworzyć i wykorzystać w biznesie. Czego dotyczy.

Lekcja 9.  Jakie są najczęstsze a zarazem największe problemy w firmach i jak ich uniknąć. Jakie zdolności pozwolą uniknąć wielu z nich.

Lekcja 10.  Perfekcyjne dopasowanie co do cech charakteru. Doskonałe relacje.

Lekcja 11. Jak potężnie, wartościowo a zarazem skutecznie negocjować.

Lekcja 12. Jak sprawić, aby pracownicy/współpracownicy/wspólnicy chcieli pracować (współpracować z Tobą) dla Ciebie jak najlepiej.

Lekcja 13.  Jak wybrać doskonały zespół, tak aby firma wzrastała.

Lekcja 14. Jak maksymalnie zwiększyć i usprawnić system wizji celów i rezultatów.

Lekcja 15. Bieżąca informacja (kierunku), jakie ma znaczenie, na co wpływa, jak i dlaczego.

Lekcja 16.  Tajemnica najskuteczniejszego działania a rozwój.

Lekcja 17.  Na czym warto się skupić najprędzej i dlaczego.

Lekcja 18. Jak stworzyć proces, który nada innowacji strukturę i  lepszy kierunek.

Lekcja 19.  Jak pożegnać się z kryzysem.

Lekcja 20.  Jakie są kluczowe potężne tajniki marketingowe, skuteczne narzędzia i umiejętności sprzedażowe i dlaczego działają. Jak zwiększyć sprzedaż i ilość Twoich klientów. Jak zwiększyć zyski.

Lekcja 21.  Jakie są najlepsze sposoby motywacji i maksymalna skuteczność w działaniu. Jak uniknąć wypalenia.

Lekcja 22. Stworzenie i udoskonalenie strony i wizytówki Twojej Firmy. Wizytówka i piękna strona Twojej Firmy.

Lekcja 23. Jak stworzyć doskonały plan wizji Twojego biznesu. B. Stworzenie szczegółowego planu wizji Twojego Biznesu i wdrożenie go w życie.

  Wiele jest firm, które proponują różne szkolenia i suchą  niepełną wiedzę, w  obliczu, której często stają ludzie i  zabierając się do działania nie wiedzą co zrobić i jak. Od czego zacząć, jak złamać kolejne bariery, aby zrealizować kolejne działania w kierunku swoich rezultatów.

   Z nami możesz tego uniknąć, bo Neurolingwistyczna Akademia Innowacji  „NAI” pomaga działać, wdrażać, to co ważne w życie. Zależy nam na Twoich rezultatach i powodzeniu więc wyobraź sobie dodatkową, kolejną korzyść, dzięki temu, że w kolejnych etapach przejdziesz z Akademią „NAI” kolejny proces rozwoju Twojej Firmy. Proces ten nie polega na przekazywaniu suchej wiedzy, ale na prowadzeniu Ciebie przez  najskuteczniejsze metody, dzięki, którym wygenerujesz najlepsze dla siebie i Twojego biznesu rozwiązania i efekty.

   Zrobimy  również dla Ciebie piękną i efektywnie działającą stronę oraz wizytówkę reprezentującą markę i  Wartość Twojej Firmy lub pomożemy w udoskonaleniu jej, na Twoje potrzeby, tak, aby ta działała w konstruktywny i korzystny dla Ciebie i Twoich klientów sposób. Zrobimy ją tak, aby była przyjazna dla oka i pomocna w kontaktowaniu  się Tobą/Twoją firmą Twoich klientów. Usprawnimy ją i dodamy dodatkowe przydatne usługi (w celu zwiększenia ilości kontaktów), skuteczne narzędzia i programy, aby działała w jak najbardziej konstruktywny sposób, sprzyjający rozwojowi Twojego biznesu i pomocny Twoim klientom, aby mogli łatwiej i szybciej skorzystać z Twoich usług i w pełni zaufali również Tobie i Twojej Firmie.

   W tym pakiecie znajduje się również super program partnerski, który możesz również wykorzystać dla siebie, aby móc odnieść kolejne korzyści i zyski z tym związane, przydatne Tobie oraz Twoim klientom.

24.  Zajmiemy się nauczeniem Ciebie, jak wykorzystywać niebywale skuteczne narzędzia i umiejętności reklamowe dotyczące Twojej działalności, tak, aby Twoi klienci, mieli większą możliwość korzystania z Twoich wartościowych usług/produktów, co również zwiększy Twoje zyski. Zależy nam, aby te kompleksowe działania i wiedza, którą zdecydowaliśmy Ci się przekazać i zobrazować stały się dla Ciebie maksymalnie korzystne i skuteczne, sprzyjające Twojemu szybkiemu rozwojowi,  a co za tym idzie, pełnemu rozwojowi Twojej Firmy i Twoich pracowników. Dajemy pełen obraz tej wiedzy.

Uzyskasz od nas pełne i kompleksowe wsparcie oraz bezcenne wskazówki w realizacji swojego biznesu, abyś czuł się bezpieczny w dążeniu do spełnienia i powodzenia Twoich planów.

Na szkoleniu dostaniesz od nas dodatkowo gratis:

 Wybrane najskuteczniejsze i kluczowe strategie psychologiczne NLP (neurolingwistyczne programowanie), ze szkoleń wartych ponad 15.000zł

Teraz wyjątkowa okazja:: całe szkolenie (w tym dodatkowe gratisowe porady/ coaching i dodatkowa cenna wiedza)  dla Ciebie w promocyjnej cenie: 2800zł

Następne takie szkolenie planowane jest w cenie 4100zł

Ilość osób ograniczona do 15, abyś mógł w komfortowy dla Ciebie i maksymalnie skuteczny sposób przyswajać z nami swoją wiedzę, a co za tym idzie umiejętnie wdrażać ją w życie.

Czas trwania szkolenia 6 dni

   Jeżeli temat „Jak zaplanować swoje rezultaty, tak aby przyniosły Powodzenie i Sukces dla Ciebie i Twojej Firmy”  nie tylko pobudza Twoją fascynację i zdecydowanie poznania i wprowadzenia odpowiednio najskuteczniejszych procesów i strategii, ale decyzję wdrożenia ich w życie, to zapisz się na szkolenie:

„JAK KONSTRUKTYWNIE ZARZĄDZAĆ FIRMĄ I OSIĄGNĄĆ SUKCES”

EXTRA TAJNE STRATEGIE DLA CIEBIE I TWOJEJ FIRMY”

Jeżeli nie możesz z jakiś powodów zapłacić od razu, jest możliwość płacenia w kilku ratach za szkolenie

 

kontakt@akademianai.pl               SKONTAKTUJ SIĘ:  tel. 792 529 448

 

Neurolingwistyczna Akademia Innowacji „NAI”

Małgorzata Koprowska –  Właścicielka Akademii

MasterCoach & Trener Ingegralny NLP

 

 

JAK KONSTRUKTYWNIE ZARZĄDZAĆ FIRMĄ I OSIĄGNĄĆ SUKCES

EKSTRA TAJNE STRATEGIE DLA CIEBIE I TWOJEJ FIRMY

ZAPISZ SIĘ NA DARMOWY KURS


 

ZAPISZ SIĘ NA KURS